Máme otevřeno

Po několika letech plánování a po mnoha marných pokusech najíst se v Šumperku bez masa a navíc zdravěji, jsem se rozhodla do toho jít a otevřít zdravé bistro, které by zároveň potěšilo vegetariány, vegany, celiaky a vlastně každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl.
Popichování ze stran rodiny a známých, proč něco takového neotevřu, když se o zdravou stravu zajímám tak dlouho, byly jen dalším impulsem, proč do toho jít. Já sama se již několik let zajímám o různé způsoby zdravého vaření od makrobiotiky, vegetariánství přes veganství, raw stravu a další.

Každý si pod zdravou stravou představuje něco trochu jiného, ale všichni se nejspíš shodneme na tom, že uzdravuje především jídlo, které se vaří s láskou, s dobrým úmyslem a s radostí. A minimálně tohle vše vám můžu s jistotou zaručit! :)

Doneste si svou krabičku

Chraňte s námi přírodu a její drahocenné zdroje a přineste si svoji vlastní krabičku na jídlo! Šetříte tím jak vodu u nás v bistru, tak zbytečný odpad navíc. Jídlo si tak můžete pohodlně sníst z nádoby, ze které jste zvyklí.

Nemáte žádnou krabičku na jídlo? Nevadí! Budou u nás v omezeném množství k zakoupení. Budete mít na výběr eco papírový box s certifikátem kompostovatelnosti, který použijete u nás nebo na odnos našeho jídla, nebo si můžete pořídit krabičku skleněnou, se kterou k nám můžete chodit opakovaně. :)