Zahajujeme rozvoz. Kompletní menu 140 Kč. Objednávejte na 703 125 003

Chuť jesenického ovoce

K pití si u nás kromě filtrované vody můžete dát také Jesenické mošty - jablko, černý rybíz, bezinka, šípek nebo sladká jeřabina.

Mošty pochází z Pálenice Maršíkovský mlýn a ovoce převážně z oblasti Podesní. Jsou poctivé - bez chemických konzervačních přísad, neředěné a dokonce nepřislazené (kromě moštu z černého rybízu). Dlouhá doba trvanlivosti je dána poctivou pasterizací, díky které neztrácejí přírodní vůni a aroma.

“Pěstitelská pálenice Maršíkovský mlýn je v provozu od r. 2004 a její výrobna je umístěna v historických prostorách Maršíkovského mlýna u Velkých Losin. Ten je jedním z nejstarších mlýnů v Podesní a první zmínky o něm se vážou k polovině 16. století. Mlýn ztratil svoji původní funkci v 80. letech 20. století a jeho provoz nebyl obnoven. Od roku 2009 je provozována moštárna a od roku 2012 výroba sirupů. V roce 2011 byla zahájena výroba limitovaných sérií destilátů a výroba bylinných likérů pod značkou Likérky a destilerie Ullersdorf.”

Zdroje informací:
http://palenicemarsikov.cz

Doneste si svou krabičku

Chraňte s námi přírodu a její zdroje! Přineste si svou vlastní krabičku na jídlo.
Jídlo od nás budete mít levnější a příroda Vám bude vděčná.

Zapomněli jste si svou krabičku na jídlo? Žádný strach! V omezeném množství pro Vás máme připraveny kompostovatelné kraft boxy a kompostovatelné příbory.